Haberler

İki Kızın Kaldığı Eve Girip Dehşet Saçmıştı!

Canımda can, iki gözüm Nazilli
Sevdanla doludur özüm Nazilli Hırsızlık yapmak için girdiği evden 15 lira para çaldıktan sonra üniversite öğrencileri Büşra K. ile Özlem N.D’yi bıçaklayarak yaralayan M.N. 31 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Yenipazar ilçesinde, üniversite öğrencilerinin evine girerek hırsızlık yapan M.N. isimli şahıs, ev sahipleri Büşra K. ile Özlem N.D.’yi bıçaklayarak yaralamıştı.

Yenipazar’da 24 Şubat 2016 yılında yaşanan olayın detayları mahkeme kayıtlarına şöyle geçti. Evli ve bir çocuk babası M.N. olay günü eşini ve çocuğunu köye, ailesinin yanına gönderdi. Evinde alkol alan M.N. yandaki apartmanda oturan 2 öğrencinin dışarı çıktığını görerek, önce merdivenlerden çatıya oradan da açık pencereden eve girdi. Bu sırada eve dönen ev sahiplerine yakalanmaktan korkan M.N. yatak odasındaki ütü masasının altına saklandı. Yatak odasına giren Büşra Karakuşoğlu, M.N.’yi saklandığı yerde görerek çığlık atınca, M.N.,  elindeki bıçakla genç kıza saldırdı. Arkadaşının çığlığı üzerine odaya giren diğer öğrenci Özlem N. Dişsiz de arkadaşını korumak için hırsızın üzerine eline geçirdiği eşyaları fırlatmaya başladı. Bıçakla yaraladığı Karakuşoğlu’nu bırakan M.N. bu sefer de Dişsiz’in üzerine yürümeye başladı. Dişsiz’i de yaralayan M.N. daha sonra aldığı 15 lira para ve bir banka kartı ile evden ayrıldı.

31 YIL CEZA ALDI
Olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar ve tanıkların ifadeleri ile kimliği tespit edilen M.N., ilk ifadesinde suçunu inkar ederken, sonradan verdiği ifadesinde suçunu kabul etti. Olay sırasında alkollü olduğunu da kaydeden M.N., Nazilli Ağır Ceza Mahkemesi’nce görülen dava sonunda 31 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Derya Evren / Aydın Haber Ajansı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Nazillim Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.