Haberler

Şehit Polis ve Askerler İçin Bin Kişilik Lokma Dağıtıldı

Canımda can, iki gözüm Nazilli
Sevdanla doludur özüm Nazilli

Nazilli Emekliler Derneğinin şehit asker ve polisler için düzenlediği lokma hayrına Belediye Başkanı Haluk Alıcık da katıldı. Meydanda bin kişilik lokma dağıtıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk AlıcıkNazilli Emekliler Derneğinin şehit polis ve askerler için düzenledikleri lokma hayrına katılarak destek verdi.

Emekliler Derneği Nazilli Şubesi 7 bin üyesi adına şehit polis ve askerler için Nazilli Belediye meydanında bin kişilik lokma hayrı yaptı. Belediye Meydanındaki etkinliğe katılarak tüm şehitler için dua okuyan Başkan Alıcık, Yaptıkları etkinlik için Emekliler Derneği Başkanı Faruk Baştepe ve üyelerine teşekkür ederek; "Emekliler derneğinin tüm üyelerine çok teşekkür ediyorum. Hayrınızı Allah kabul etsin. Mekanı cennet olan Şehitlerimizin ruhlarına değsin. Bu vatan bundan bin yıl öncede kolay kazanılmadı. Bu milletin her ferdi bu vatanın bölünmez bütünlüğü için canını vermeye hazır. Şehitlerimiz nasıl hiç tereddüt etmeden canlarını vermişlerse bizlerde onların emaneti için gerekirse canımızı vereceğiz. Ama vatanımızı böldürtmeyeceğiz. Yüce Allah bütün şehitlerimize gani gani rahmet eylesin, onları peygamber efendimize komşu eylesin" dedi.

Şube Başkanı Faruk Baştepe ise; "Emekliler Derneği Nazilli Şubesinin 7 bin üyesi adına şehit polis ve askerlerimiz için lokma hayrı yaptık Allah kabul etsin. Buradaki hayrımızı yaparken bize yardımcı olan belediye çalışanlarına ve bize katılımıyla destek veren belediye başkanımız Haluk Alıcık'a teşekkür ederiz" diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Nazillim Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.