Haberler

Kayıkta Sürpriz Evlilik Teklifi

Canımda can, iki gözüm Nazilli
Sevdanla doludur özüm Nazilli
Nazilli’de yaklaşık bir yıldır birliktelikleri olan genç aşık çift, dün gece saat 23.00 sularında ilginç bir evlilik teklifi ile dünyaevi yolunda ilk ciddi adımı attı. Sevgilisine gölün ortasında havai fişeklerle yaptığı hoş teklifin cevabı ise ‘Evet’ ile sonuçlandı.
Sultanhisar’a bağlı Atça Mahallesi’nde bulunan Arif Abi’nin Yeri’ne kız arkadaşını kahve içmeye götüren genç aşık Mustafa Gülez, arkadaşlarının yardımıyla sevgilisine sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu hazırladı. Gülez, kayıkla tura başladıklarında sevgilisine önce yüz adet gül verdi. Birlikteliklerinin yıl dönümünü kutlamaya gittiğini sanan genç kız, aldığı evlilik teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek gözyaşlarına hakim olamadı. Sevgilisi Mustafa Gülez’e sarılarak ‘Evet’ diyen ve kendisini yıl dönümü kutlaması diye çağırdığını ifade eden Tuğba Yılmaz, “Şu anda çok şaşkınım ve çok mutluyum” dedi.

TAM 1 AY HAZIRLIK YAPTI

Kız arkadaşına unutulmaz bir gece yaşatmak isteyen Mustafa Gülez, her şeyin mükemmel olması için uzun uğraşlar verdi. Kız arkadaşını mutlu etmek için en ufak bir kusur istemeyen Gülez, evlilik teklifi ettiği kayığı bile günler öncesinden boyayarak özel geceye hazır etti. Mavi ve beyaza boyadığı kayığı yine aynı renklerden oluşan balonlarla süsledi. Yıl dönümlerini ölümsüzleştiren genç aşık; bir ay süren hazırlıkların sonunda arkadaşı Kadir Çavdar’ın yardımı ile gölü de projektörlerle aydınlattı. 

“ARKADAŞLARIMIN EMEĞİ ÇOK”

Evlilik teklifi ettikten sonra kayığı gölün kenarına çeken çift, kayıktan iner inmez 30 kişilik bir ekip tarafından tebriklerle karşılandı. Çalılıkların arkasından alkışlayarak çıkan genç çiftin arkadaşları, unutulmaz geceye ortak oldukları için mutlu olduklarını ifade etti. Genç kızın mutluluğunu ve şaşkınlığını ikiye katlayan arkadaşları, genç çifte mutluluklar diledi. Tuğba Yılmaz’ın ablası Fevziye Yılmaz, “Çalılıkların arkasında görünmeden beklemek hiç kolay olmadı ama onların mutluluğu her şeye değerdi” dedi. Herşeyin sevilen insanlarla güzel olduğunu dile getiren Gülez, emeği geçen her arkadaşına ayrı ayrı teşekkür edip sevincini onlarla paylaşmasının ardından Yılmaz ile birlikte üzerinde resimleri olan bir pasta keserek kutlamaya devam ettiler. 

GECE UZUN SÜRDÜ

Evlilik teklifinin ardından arkadaşlarına teşekkür ederek, kafede ağırlayan Gülez, “Bu güzel gece de emeği geçen ve bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımız, iyi ki varsınız” dedi.  Bu geceden herkeste bir hatıra kalmasını ve unutulmaz bir gece olmasını isteyen genç aşık kendi elleriyle hazırladığı ayna üzerinde isimlerinin ve birlikteliklerinin başlangıç tarihinin yazılı olduğu magnetleri tüm arkadaşlarına hediye etti. Kalabalık arkadaş gurubu uzun bir sohbet sonrasında dağılarak geceye son verdiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Nazillim Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.