Haberler

Nazilli Belediyesi’nden Kalıcı Hizmetlere Devam

Canımda can, iki gözüm Nazilli
Sevdanla doludur özüm Nazilli Nazilli’de kalıcı hizmetler sunmaya devam eden Nazilli Belediyesi Turan Mahallesine Çok amaçlı ofis binası yapıyor. 173 sokak üzerine kullanım alanı 156 metre kare olan binanın yapım çalışmaları hızla devam ediyor. 

Nazilli Belediyesi, Nazilli’de kalıcı hizmetler sunmaya devam ediyor. Nazilli Belediyesi Turan mahallesindeki bir ihtiyaca daha çare oluyor. 173 sokak üzerine çok amaçlı ofis binası olarak projelendirilerek yapımına başlanan ve 156 metre kare kullanım alanına sahip binanın yapım çalışmalarına hızla devam ediyor. Tek katlı yığma bina olarak yapımına başlanan binanın kaba inşaatı tamamlandı. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan binada 9 odadan oluşuyor.
 
SAĞLIK OCAĞI OLARAK KULLANILACAK

Çok amaçlı ofis binasının yapımı tamamlandıktan sonra Sağlık Bakanlığına tahsisi yapılarak burada bir sağlık ocağı da oluşturulabileceğini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Henüz yapım aşamasındaki çok amaçlı ofis olarak projelendirilen bu binayı mahallenin en çok ihtiyacı ne ise ona göre yönlendirmeyi planlıyoruz. Mahalle sakinlerinin bizden isteği Nazilli’nin nerede ise her mahallesinde bulunan ancak Turan mahallesinde olmayan bir sağlık ocağı. Turan Mahallesi sakinleri ve özellikle de yaşlıları mahallelerindeki bu ihtiyacın giderilmesi için uzun zamandır bizimle görüşme ve diyalog halinde. Biz böyle bir binanın yapımına başladık. Bitirilmesi aşamasında Sağlık Bakanlığı ile görüşüp çok amaçlı ofis binasını kendilerine tahsis edebiliriz. Şartlara uygun bir bina olarak görülmesi durumunda Turan Mahalle sakinleri de sağlık ocaklarına kavuşmuş olurlar” diye konuştu. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Nazillim Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.